ORTO PLUS

ORTO plus je rodinná firma, která je již třetí generací baťovských obuvníků ve Zlínském kraji. Obuv vyrábí na úpatí Bílých Karpat, ve Valašských Kloboukách, kde má jedinečný tým odborníků, kteří zvládají poctivé obuvnické řemeslo s důrazem na Vaši spokojenost.

Jako jediní výrobci vyrábí unikátní ručně šitou obuv se zvýšeným zdravotním účinkem. Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje jedinečné přizpůsobení obuvi na Vaše nohy.

Obuv si Vás získá svou kvalitou zpracování, příznivou cenou, použitými prvotřídními materiály, jedinečnou konstrukcí, komfortními stélkami a integrovanou komplexní anatomií pro zdravou chůzi. Navíc vyrábí obuv i ve více šířkách! Veškerá obuv obsahuje podporu klenby nožní „metatarzální srdce“. Veškeré modely vyrábí pro zákazníky s láskou.

Dlouhodobě firma spolupracuje s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací, Univerzitou Tomáše bati ve Zlíně a dalšími obuvnickými světovými organizacemi v Německu, Portugalsku, Španělsku, Itálii, Slovinskem, Polskem a Řeckem. Mají společný cíl, dosáhnout maximální ochrany a poskytnutí komfortu Vašim nohou.

Obuv respektuje biomechaniku obuté nohy a ve výrobě se uplatňují nejnovější studie z anatomie, ortopedie, protetiky a biomechaniky chůze. Kolekce obuvi je pod dohledem uznávaných lékařů, konstruktérů a módních návrhářů. ORTO plus je členem České obuvnické a kožedělné asociace i České podiatrické společnosti. Aktivně spolupracuje na obuvnických mezinárodních projektech, zaměřených na problematiku a význam obouvání.

Tato pohodlná, komfortní, zdravotně nezávadná obuv je v dámském a pánském provedení určena právě pro Vás, kteří potřebují ulevit svým nohám a dopřát jim jedinečný komfort zdravotní obuvi ze Zlínska.

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem