MARILA

Vývoj obuvi MARILA zahrnuje širokou škálu procesů, z nichž většina probíhá ručně. Nebylo by možné dosáhnout vysoké kvality zpracování bez účasti našich řemeslníků, kteří vložili veškeré své know-how do toho, aby nám vždy poskytovali vynikající výsledky. Naši zákazníci si naši autentickou prémiovou obuv - v designu, pohodlí a módě - užívají od prvního kroku.

Kůže použitá při výrobě obuvi MARILA je nejlepší surovinou, která existuje. Kůže bude v kontaktu s Vaší pokožkou. Vybíráme si ji pro její speciální vlastnosti: měkkost, prodyšnost a pružnost. Je zcela organická a při jejím barvení se používají přírodní barviva bez olova nebo těžkých kovů. Nosit boty MARILA je jedinečný zážitek, kdo to již jednou vyzkoušel, rád se vrací. 

Naše designy sledují nejnovější módní trendy, které často zahrnují vysoké podpatky a vysoké klínky, ale MARILA se vždy postará o to, aby se obuv přizpůsobila Vaší noze, zakryla ji, aniž by ji stlačila. Při výrobě respektujeme přirozený tvar a ergonomii chodidla, takže chůze je opravdovým potěšením, ať už na vysokých podpatcích, klínech nebo rovných podešvích. MARILA je synonymem pohodlí, které byste měla vyzkoušet. 

V současné době exportujeme 60% naší produkce na nejnáročnější mezinárodní trhy. Náš vynikající poměr kvality a ceny (jeden z nejlepších na trhu), naše atraktivní modely, vysoká míra obratu, rychlost a obratnost naší doručovací služby a naše certifikáty kvality - to vše nám umožňuje stát se značkou, která je vysoce ceněna spotřebiteli a mezinárodními distributory. 

Už jste nějaký náš model vyzkoušela? Pokud ne, máte nejvyšší čas!

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem