PEDDY

PEDDY obouvá děti už více jak 10 let!

Od doby svého založení, v roce 2005, si značka vybudovala silné postavení na trhu. Značce důvěřují tisíce maminek, PEDDY je dokázala svou kvalitou přesvědčit, že představuje bezpečnou, kvalitní a pohodlnou obuv pro jejich děti.

Kvalita a zdraví dětí na prvním místě
PEDDY velmi pečlivě hlídá kvalitu materiálů a podešví svých modelů. Modely PEDDY jsou doplněny o nové materiály, voděodolné membrány, další funkční technologie a reflexní prvky pro vyšší bezpečnost dětí. Dětské bačkorky PEDDY jsou držitelem osvědčení Žirafa, certifikátu o zdravotně nezávadné obuvi. Značka PEDDY se také zajímá o zdraví vývoj dětí a přináší odborné poradenství.

Stovky modelů pro malé parádnice a rošťáky
V kolekci dětské obuvi PEDDY najdete více než stovku modelů pro všechny věkové kategorie – od batolat až po školáky. Kolekce obuvi PEDDY se neustále rozrůstá o nové modely, které reflektují zájmy dětí o sportovní, lifestylovou i outdoorovou obuv. Značka PEDDY ví, že i malé slečny a mladí pánové chtějí být dneska trendy, proto nikdy nezapomíná na atraktivní design dětských bot a vždy sleduje módní barevnost.

Žádné produkty značky PEDDY nebyly nalezeny...