SUAVE

Portugalská společnost SUAVE byla založena v roce 1993 v malém městečku na severu Portugalska a je předním výrobcem pohodlné obuvi. Značka SUAVE je mezinárodní firma, která dodává své špičkové, pohodlné boty do více jak 29 zemí. Každá fáze výroby – od designu až po stélku či podešev je vyráběna interně, přímo v Portugalsku.

Začátek příběhu začíná ve fantazii našich návrhářů. Jejich cílem je navrhnout co nejpohodlnější obuv, aniž by byla ignorována elegance, a to je to, co dělá naše boty tak jedinečnými.

Hledání nejlepších materiálů je zásadní. Tímto způsobem můžeme našim klientům poskytnout špičkovou obuv. Kombinací ruční práce s automatickými stroji zvyšujeme hodnotu našich výrobků. Díky výrobě vlastních podešví a stélek (vyjímatelné a pratelné) se můžeme odlišit od ostatních společností na trhu.

Firma SUAVE se snaží chránit životní prostředí i naší planetu, na které jí hodně záleží. Zásady společnosti - snižování, opětovné použití a recyklaci bereme velmi vážně a co nejvíce snižujeme množství odpadu. V roce 2018 jsme navíc nainstalovali solární panely, které v současné době produkují 50% energie, kterou spotřebujeme.

1 položek celkem
Dámské letní boty SUAVE, model 711031
+ další
100197521666824320

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem